امروز

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۶:۴۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

رئیس سازمان بهزیستی گفت: به منظور تخفیف شهریه به دانشجویان معلول با رئیس دانشگاه آزاداسلامی مکاتبه‌ای کرده‌ایم و ازآنجایی که ظاهرا نظرایشان دراین زمینه مثبت است قراراست درقالب تفاهم نامه‌ای این اقدام صورت گیرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: تفاهم نامه‌ای بین این سازمان و دانشگاه آزاد اسلامی برای تخفیف شهریه به دانشجویان معلول این دانشگاه منعقد می‌شود.

 همایون هاشمی با اشاره به اینکه مقدمات برای انعقاد این تفاهم نامه فراهم شده است، گفت: با رئیس دانشگاه آزاداسلامی به منظور تخفیف شهریه به دانشجویان معلول مکاتبه‌ای کرده‌ایم و ازآنجایی که ظاهرا نظر ایشان در این زمینه مثبت است قرار است درقالب تفاهم نامه‌ای این اقدام صورت گیرد.

 وی تصریح کرد: واقعیت امر این است که سازمان بهزیستی کشور نماینده دولت است از همین رو خیلی نمی‌توانیم درمورد چگونگی تحصیل دانشجویان در بخش غیر دولتی مداخله کنیم.

هاشمی خاطرنشان کرد:‌ البته سازمان بهزیستی کشور هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد را درحوزه اجتماعی صد در صد و درحوزه توانبخشی قسمت عمده و گاهی نزدیک به صد در صد تامین می‌کند و مشکل جدی در زمینه هزینه‌های تحصیلی این دانشجویان وجود ندارد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی