امروز

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۶:۴۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم در مباحث بین¬المللی، توسعه کشاورزی و امنیت داخلی موفق عمل کرد، این در حالی است که در حوزه¬های رفاهی، اقتصادی و اجتماعی عملکرد ضعیفی داشت و باید در عملکرد خود تجدید نظر کند.

همایون هاشمی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، با تاکید بر جوان‌سازی کابینه دوازدهم اظهار داشت: نمایندگان مردم در خانه ملت، همگی اعتقاد بر این مسئله دارند که کابینه دولت دچار کبر سن و سالمند، اما قابل احترام بوده در حالی که تعاریف علمی، جهانی و تجربی معتقد هستند که مسئله تجربه، علم و جوانی باید در کنار هم قرار بگیرند.

وی تصریح کرد: بی‌شک دولت جوان و پرتحرک می‌تواند کارهای شبانه روزی را مدیریت کند چون شغل وزارت، تعطیل‌بردار نبوده و باید بازدیدهای میدانی مسئولان برای ایجاد تحرک در جامعه انجام شود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور باید براساس شاخص علمی افراد، کابینه خود را انتخاب کند افزود: از سوی دیگر رئیس جمهور باید به خرد جمعی نیز احترام گذاشته و اصراری بر ماندگاری برخی وزاری خود نداشته باشد چون این خود به نظام ضربه می­ زند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه هم اکنون کشور دچار شرایط اقتصادی خاصی بوده و آمار بیکاری، فقر و آسیب­ های اجتماعی نیز بسیار چشمگیر است، بنابراین دولت دوازدهم باید به این مسائل مهم توجه بسیاری داشته و تمرکز بر برخی افراد خاص برای استفاده در کابینه­ اش نداشته باشد.

هاشمی گفت: دولت تدبیر و امید باید در مسائل رفاهی و اجتماعی بیش از اینها فعال باشد چون رفع آسیب­ های اجتماعی و اقتصادی مطالبه جدی و به حق مردم بوده و باید عملیاتی شوند.

وی با ابراز تاسف از اینکه هم اکنون مثلث اعتیاد، طلاق و بیکاری، مثلث خبیث و خطرناکی بوده و برای کشور آسیب­ زا است اظهار داشت: متاسفانه در میانه این مثلث، سوء مدیریت وجود دارد.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی افزود: از سوی دیگر متاسفانه هم اکنون در همه جا آثاری از بیکاری، اعتیاد و طلاق و یا هر سه، وجود دارد و باید برای رفع آن چاره ­اندیشی جدی کرد.

وی با اشاره به اینکه دولت یازدهم در مباحث بین­ المللی، توسعه کشاورزی و امنیت داخلی موفق عمل کرد گفت: این در حالی است که در حوزه ­های رفاهی، اقتصادی و اجتماعی عملکرد ضعیفی داشت و باید در عملکرد خود تجدید نظر کند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی