امروز

شنبه, ۹ فروردین , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۲:۱۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

رئیس فراکسیون غذا و دارو مجلس، با بیان اینکه باید راهکارهایی که در بیانات امروز رهبر معظم انقلاب مطرح شد سرلوحه اقدامات مسئولان کشور در بخش‌های مختلف قرار گیرد تاکید کرد که بستر و زیرساخت‌های لازم برای جهش تولید در حوزه دارو فراهم است.

همایون هاشمی، در مورد بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون وجود اتهام تولید ویروس کرونا توسط آمریکا و عدم اعتماد به کمک دارویی و پزشکی این کشور به ایران، گفت: در ایران دستگاه‌های امنیتی قوی وجود دارد که زیر نظر رهبری فعالیت کرده و تمام اتفاقات دنیا را به خوبی رصد کرده و در جهت صیانت از مردم کشور برنامه‌ریزی می‌کنند و به طور قطع در این زمینه هم اطلاعات دقیق منطبق بر ادله محکم در اختیار دارند، بنابراین لازم است تدابیر هوشمندانه رهبری نصب‌العین همگان قرار گیرد.

دشمنی آمریکا در حق ایران برای تمام کشورهای جهان اثبات شده است

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب درمجلس شورای اسلامی، در مورد پیشنهاد آمریکا برای کمک پزشکی به ایران، ادامه داد: آنچه مسلم است دشمنی آمریکا در حق ایران برای تمام کشورهای جهان اثبات شده است، بنابراین نه تنها ما بلکه هیچ کشور دیگری نیز که شاهد اعمال تحریم‌های ظالمانه دارویی نسبت به بیماران ایرانی بوده است، نمی‌تواند کمک آمریکا در حوزه درمان را بپذیرد.

وی با بیان اینکه جنگ بیولوژیکی نشانه‌هایی دارد، تصریح کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، کشور چین بر این مهم اشاره کرده است که این اقدام در خصوص انتشار ویروس کرونا از سوی آمریکا صورت گرفته است، بنابراین رهبری با تدبیری هوشمندانه تاکید کردند که باید در این زمینه مراقب باشیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: آمریکا از مدت‌ها قبل در جهت نابودی ایران برنامه‌ریزی کرده و با توطئه‌افکنی به دنبال تحقق این هدف خویش است، بنابراین چطور می‌توان انتظار داشت که دلسوزانه برای ارائه خدمات درمانی به بیماران ایرانی ورود پیدا کند، آن هم در شرایطی که به دروغ منکر تحریم دارو علیه ایران می‌شود، اما نه مجوز مبادلات بانکی را صادر کرده و حتی شرکت‌های خارجی که با ایران جهت رفع مشکلات این حوزه همکاری داشتند را هم تحریم کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در خصوص ایجاد مشوق در حوزه دارو برای تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید، یادآور شد: بستر و زیرساخت‌های لازم برای تحقق این شعار در حوزه دارو فراهم است و شرکت‌ها و دانشمندان فعال در این بخش آمادگی لازم برای جهش تولید را دارند.

رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید مستلزم این است که راهکارهایی که در بیانات امروز رهبر معظم انقلاب مطرح شد سرلوحه اقدامات مسئولان کشور در بخش‌های مختلف قرار گیرد و شکوفایی آن نیز در گروی همدلی است تا بعد از این بتوانیم شاهد تعالی و حرکت رو به جلوی کشور در تمام عرصه های علمی و صنعتی باشیم./

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

معادله‌ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی