امروز

چهارشنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۶:۵۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

رئیس فراکسیون غذا و دارو مجلس گفت: تسهیل‌سازی و روان‌سازی امور بازرگانان در حوزه غذا و دارو از مهمترین دستاوردهای فراکسیون غذا و دارو است.

همایون هاشمی، در تشریح عملکرد فراکسیون غذا و دارو گفت: این فراکسیون یکی از حوزه‌های مهم کاری و تاثیرگذار در بخش اجرایی، بخش غذا و دارو است که هم به لحاظ اقتصادی، با کیفیت بودن محصول و سطح خدمات از ویژگی‌های خاصی برخوردار است. در گذشته فراکسیونی به نام فراکسیون غذا داشتیم که امسال با توجه به اینکه حوزه دارو نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، بنابراین فراکسیون غذا و دارو را طراحی کردیم و خوشبختانه استقبال بسیار خوبی در بین همکاران نماینده شکل گرفت به گونه‌ای که اکنون بیش از ۱۵۰ نفر عضو داریم.

اراده و عزم تیمی در فراکسیون‌ها باعث می‌شود تا بتوانیم در راستای وظایف قانونی مشارکت داشته باشیم

در بخش اجرایی به دنبال رفع موانع هستیم

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب درمجلس شورای اسلامی، افزود: فعالیت‌های بسیار خوبی در فراکسیون شکل گرفته که عمدتا در بخش مشارکت و همراهی با کارخانه‌دارها و تولید کنندگان است و در بخش اجرایی نیز به دنبال رفع موانع هستیم. بازدیدها و نظارت های مکرر، ارائه گزارشات مختلف، شرکت در برنامه‌های مجامع وابسته درحوزه غذا و دارو داشتیم و به نوعی مکمل کار نظارتی و تقنینی مجلس در این بخش هستیم.

بازدیدهای سرزده از سازمان‌های مختلف صورت گرفته

وی ادامه داد: بیش از ۱۵ مورد بازدید جمعی از کارخانجات متعدد داشتیم که بر اساس دعوت یا گزارشات مردمی بوده و بازدیدهای سرزده در قالب کار جمعی تعدادی از نمایندگان بوده است؛ جلسه با صاحبان صنایع و تولید کنندگان و بازرگانان برای رفع مشکلات و موانع کاری آنها داشتیم. جلسات متعددی با ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف از جمله وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو، سازمان پدافند غیر عامل، وزارت رفاه و تامین اجتماعی و سازمان‌های وابسته مثل سازمان تامین اجتماعی و جمعیت هلال احمر داشتیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: تمامی این جلسات و فعالیت‌ها در راستای ایفای نقش نمایندگی در قالب کار تیمی بوده است چراکه تشکیل هر فراکسیونی در نتیجه کار تیمی است و از حالت فردی خارج می‌شود یعنی اراده و عزم تیمی ایجاد می‌شود تا بتوانند در راستای وظایف قانونی مشارکت کنند و وظایف قانونی و مجلسی خود را به خوبی ایفا کنند.

در کار تسهیل‌گری و روان‌سازی امور کارهای خوبی صورت گرفته 

رئیس فراکسیون غذا و دارو با بیان اینکه در کار تسهیل‌گری و روان‌سازی امور کارهای خوبی صورت گرفته  تصریح کرد: با توجه به رویکرد اصلی ما که کار تیمی و میدانی بود، دستاوردهای خوبی داشتیم و ارتباطات بسیار خوبی به ویژه در کار تسهیل‌گری و روان‌سازی امور کارهای شایسته‌ای ایجاد شده است./

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

معادله‌ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی